Licencjonowany Psycholog

Jestem psychologiem licencjonowanycm przez Brytyjskie Stowarzyszenie Psychologiczne (BPS) oraz zarejestrowanym w Health and Care Professions Council.

Specjalizuję się w pracy w języku polskim z klientami polskojęzycznymi, w angielskim z klientami dla których angielski jest pierwszym lub drugim językiem jak tez z parami/rodzinami, w których jeden z partnerów mowi w języku angielskim a drugi ma inny język ojczysty.

Zajmuję  się świadczeniem usług dla rynku prawniczego, ubezpieczeniowego, biznesowego oraz dla prywatnych klientów. Mam ponad 19 lat doświadczenia zawodowego w prowadzeniu psychoterapii, w tym 12 lat w Wielkiej Brytanii.

Prowadzę psychoterapię osób, które mają traumatyczne doświadczenia życiowe, cierpią na depresję, lęki, fobie, stres i inne dolegliwości.

Używam metod które maja potwierdzona skuteczność i są rekomendowane przez Narodowy Instytut Doskonalenia Opieki Zdrowotnej (NICE) takie jak (miedzy innymi): terapia poznawcza, behawioralno-poznawcza, EMDR (Terapia odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych) oraz ACT (Acceptance and Commitment Therapy)

Organizacje zawodowe

Psycholog zarejestrowany w Health and Care Professions Council

Licencjonowany Psycholog Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego

Członek i rekomendowany specjalista Stowarzyszenia Polskich Psychologów w Londynie

Kwalifikacje zawodowe

Terapeuta EMDR

Zaawansowany Certyfikat w Pomocy Psychologicznej, podejscie behawioralno-poznawcze (Birmingham, Wielka Brytania, 2010)

Magister Psychologii, specjalizacja kliniczna (UMCS Lublin, 1995)

Dyplom, Studium Przeciwdziałania Patologii Społecznej, program zatwierdzony przez Rade Ekspertów przy Ministrze Zdrowia i Opieki
Społecznej (Warszawa, 1994)

Doswiadczenie zawodowe

1992-1994 Staze zawodowe w róznych instytucjach, jak areszt sledczy, szpital psychiatryczny i inne.
Przez ponad 6 lat pracowałam jako psycholog dla Agencji Doradztwa Zawodowego AD (Zespół profilaktyki srodowiskowej) zajmujac sie młodzieza i dorosłymi oraz jako trener i superwizor z osobami udzielajacymi innym
pomocy psychologicznej.
Od 2007 roku do chwili obecnej prowadze Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii, w którym swiadcze usługi diagnozy psychologicznej oraz psychoterapii indywidualnej, dla par i grupowej, jak równiez superwizji dla psychologów i terapeutów. Wspolpracuje rowniez z kancelariami adwokackimi oaz organizacjai rehabilitacyjnymi w zakresie diagnozy i terapii osob bedacych ofiarami wypadków komunikacyjnych i innych. 
W latach 2009 do 2011 Współpracowałam z Aquariusem, organizacja zajmujaca sie uzaleznieniem od alkoholu, a w 2011 roku z Turning Point specjalizujacym
sie w uzaleznieniu od narkotyków.
Od 2011 roku wspolpracuje z Forensic Psychology Practice Ltd, Associate Psychologist, jako biegły psycholog sadowy http://www.forensicpsychology.co.uk/


Jesteś zainteresowany otrzymywaniem wiadomosci o szkoleniach i innych propozycjach w zakresie oferowanej terapii i rozwoju osobistego? Wyslj e mail.