Trening Umiejętności Interpersonalnych

Birmingham, 12 listopada 2017

Jako psycholog wspieram ludzi w pokonywaniu wewnętrznych barier, które utrudniają osiągniecie ważnych celów w życiu.

Towarzysze im w zaakceptowaniu siebie i odnajdywaniu tego, co w nich wyjątkowe i wartościowe.

Przygotowałam propozycje szkoleniowa dla tych, którzy chce mieć lepsze relacje z ludźmi wokół siebie – partnerami , współpracownikami, przyjaciółmi, rodzina.

Co jest potrzebne, żeby mieć dobre relacje?

Rozumienie siebie

Umiejętność patrzenia oczami innych czyli empatia 

  Asertywność czyli dbanie o siebie

Komunikowanie swoich potrzeb w odpowiedniej formie do odpowiednich osób i w odpowiedniej czasie

Odporność na frustracje, negatywne opinie i niepowodzenia.

  I to właśnie będziesz poznawać i ćwiczyć na jednodniowym treningu umiejętności interpersonalnych. 

Cały dzień doświadczania i eksperymentów na samym sobie. 

  Wychodzenia poza własne nawyki i schematy działań.


Opinie uczestnikow po poprzednim treningu:

“Trening był bardzo dobra decyzja i wnoszącym doświadczeniem. Dal mi pewien obraz w jaki sposób funkcjonuje i z czym się zmagam. Po warsztatach czuje się dużo spokojniej i mam większy dystans do siebie. Jestem mniej krytyczna w stosunku do siebie I dałam sobie czas na zmiany. Mam dość jasne wyznaczone cele i każdego dnia dążę do ich spełnienia. Jestem bardziej uważna na siebie, swoje uczucia potrzeby oraz naładowana pozytywna energii. Dziękuje.”

“Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Atmosfera panująca podczas treningu była bardzo radosna, pomimo zadań z którymi przyszło nam się zmierzyć i leków, które każdy z nas musiał pokonać. Wiem, że wyniosłam z tego treningu cos dla siebie i nie żałuje ze się na niego zdecydowałam.”

“Jestem zadowolona z wzięcia udziału w treningu, dzięki niemu zauważyłam kilka rzeczy i pomału zaczynam otwierać się na ludzi.”

“Udział w warsztatach był bardzo dobra decyzja, przerabiane ćwiczenia i spotkanie z grupa dały mi dużo do myślenia.”

“Zajęcia dobrze prowadzone. Fajny dobór ćwiczeń. Osobiście czuje, że trening pomógł mi bardziej poznać siebie w sferze funkcjonowania i przebywania w grupie z innymi ludźmi.

“Dla mnie korzyści są nieocenione. Sam trening spowodował, że mogłam przekonać się, że wiele osób boryka się z problemem pewności siebie. Ponieważ ćwiczenia na treningu były odzwierciedleniem tego w jaki sposób radzimy sobie w "realu" w podobnych sytuacjach, postanowiłam zastosować w życiu to czego się z tych ćwiczeń nauczyłam. Po treningu wyciągnęłam wiele ciekawych wniosków i ważne jest to, że za każdym razem, kiedy powracam do jego analizy pojawiają się nowe.”

“Jestem mile zaskoczona, Pokonałam swoje lęki”


Trening nie jest pracą terapeutyczną. Nie skupia się na szukaniu w przeszłości przyczyn określonych zachowań czy uczuć. W treningu koncentrujemy sie na „tu i teraz”. Uczestnicy zachęcani są do autentycznego wyrażania swoich uczuć i myśli oraz eksperymentowania z nowymi zachowaniami. 

  Wartościowe zmiany są zazwyczaj trudne. 

Boisz się, czujesz opor? Szanuje to.

Wiem, że to nie jest łatwe - jednak nawet małymi krokami daje się dojść do celu. 

  Chcesz zrobić krok? 

  Zapraszam na trening do Birmingham

Termin: 12 listopada 2017 (niedziela)

Czas trwania: 10-17 

Wielkość grupy: do 15 osób 

  Koszt: £75, Early bird rate: £65 (do końca wrzesnia 2017) 

  Miejsce: Birmingham

Osoba, która chciałaby wziac udzial w treningu przed podjeciem ostatecznej decyzji odbywa z psychologiem prowadzącym 15 minutowa rozmowę pozwalającą wyjaśnić szczegóły i poznac oczekiwania uczestnika. 

Jesteś zainteresowana/y?
Wyślij maila – katarzyna@polskipsycholog.pl
Zadzwoń – 0790 225 13 08 lub zostaw wiadomość  

Zastrzegam prawo do odwołania treningu w przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (w takim przypadku oplata zostanie zwrócona w całości). W przypadku rezygnacji przez uczestnika z treningu do 15 wrzesnia  włącznie oplata zostanie zwrócona, pomniejszona o £25 kosztów administracyjnych. W przypadku rezygnacji po 15 wrzesnia oplata nie będzie zwracana.