Trening Umiejętności Interpersonalnych

Pewność siebie, większa skuteczność, lepsze kontakty społeczne, samoświadomość

Birmingham, 7 lipca 2018 - 

Chętnych na trening (lipiec 2018) zapraszam do wysyłania zapytań mailem katarzyna@polskipsycholog.pl

Jako psycholog wspieram ludzi w pokonywaniu wewnętrznych barier, które utrudniają osiągniecie ważnych celów w życiu.

Towarzysze im w zaakceptowaniu siebie i odnajdywaniu tego, co w nich wyjątkowe i wartościowe.

Przygotowałam propozycje szkoleniowa dla tych, którzy chce mieć lepsze relacje z ludźmi wokół siebie – partnerami , współpracownikami, przyjaciółmi, rodzina.

Co jest potrzebne, żeby mieć dobre relacje?

Rozumienie siebie

Umiejętność patrzenia oczami innych czyli empatia 

  Asertywność czyli dbanie o siebie

Komunikowanie swoich potrzeb w odpowiedniej formie do odpowiednich osób i w odpowiedniej czasie

Odporność na frustracje, negatywne opinie i niepowodzenia.

  I to właśnie będziesz poznawać i ćwiczyć na jednodniowym treningu umiejętności interpersonalnych. 

Cały dzień doświadczania i eksperymentów na samym sobie. 

  Wychodzenia poza własne nawyki i schematy działań.


Opinie uczestnikow po poprzednich treningach:
“Trening był bardzo dobra decyzja i wnoszącym doświadczeniem. Dal mi pewien obraz w jaki sposób funkcjonuje i z czym się zmagam. Po warsztatach czuje się dużo spokojniej i mam większy dystans do siebie. Jestem mniej krytyczna w stosunku do siebie I dałam sobie czas na zmiany. Mam dość jasne wyznaczone cele i każdego dnia dążę do ich spełnienia. Jestem bardziej uważna na siebie, swoje uczucia potrzeby oraz naładowana pozytywna energii. Dziękuje."

"Wiem w czym tkwi mój problem i jak go naprawic. Polecam"

"Trening byl interesujacy i ciekawy. Dal duzo do myslenia i pozytywnych refleksji."

"Myślę, ze to było bardzo wartościowe i interesujące doświadczenie. Dzięki niemu staram sie byc teraz bardziej uważna komunikując się z innymi ludźmi. Staram sie ich lepiej zrozumieć i lepiej zrozumieć kierujące nimi motywy. Dostrzegłam jak różni sa ludzie i jak różne jest ich postrzeganie. Trening dodał mi także pewności siebie ."

"Jestem zadowolony z treningu. Dużo dowiedziałem się o sobie."

"Zdecydowanie skorzystalam na tym treningu, moglam bardziej swiadomie zaobserwowac swoje reakcje i hczucia. Szczegolnie otwarte dyskusje i cwiczenia z zaufaniem bardzo mi sie podobaly."

“Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Atmosfera panująca podczas treningu była bardzo radosna, pomimo zadań z którymi przyszło nam się zmierzyć i leków, które każdy z nas musiał pokonać. Wiem, że wyniosłam z tego treningu cos dla siebie i nie żałuje ze się na niego zdecydowałam.”

“Jestem zadowolona z wzięcia udziału w treningu, dzięki niemu zauważyłam kilka rzeczy i pomału zaczynam otwierać się na ludzi.”

“Udział w warsztatach był bardzo dobra decyzja, przerabiane ćwiczenia i spotkanie z grupa dały mi dużo do myślenia.”

“Zajęcia dobrze prowadzone. Fajny dobór ćwiczeń. Osobiście czuje, że trening pomógł mi bardziej poznać siebie w sferze funkcjonowania i przebywania w grupie z innymi ludźmi.

“Dla mnie korzyści są nieocenione. Sam trening spowodował, że mogłam przekonać się, że wiele osób boryka się z problemem pewności siebie. Ponieważ ćwiczenia na treningu były odzwierciedleniem tego w jaki sposób radzimy sobie w "realu" w podobnych sytuacjach, postanowiłam zastosować w życiu to czego się z tych ćwiczeń nauczyłam. Po treningu wyciągnęłam wiele ciekawych wniosków i ważne jest to, że za każdym razem, kiedy powracam do jego analizy pojawiają się nowe.”

“Jestem mile zaskoczona, Pokonałam swoje lęki”

"Wrazenia jak najbardziej pozytywne , pod kazdym wzgledem , szkoda tylko ze to jednorazowe spotkanie ;) - Na poczatku nie czulem sie najlepiej ale po wszystkim ... nie pamietam kiedy ostatnio czulem sie tak dobrze :) - Nigdy bym nie pomyslal ze w pewnym sensie... "tak niewiele moze zrobic tak wiele" - Pozdrawiam i do nastepnego ;)"


Trening nie jest pracą terapeutyczną. Nie skupia się na szukaniu w przeszłości przyczyn określonych zachowań czy uczuć. W treningu koncentrujemy sie na „tu i teraz”. Uczestnicy zachęcani są do autentycznego wyrażania swoich uczuć i myśli oraz eksperymentowania z nowymi zachowaniami. 

  Wartościowe zmiany są zazwyczaj trudne. 

Boisz się, czujesz opor? Szanuje to.

Wiem, że to nie jest łatwe - jednak nawet małymi krokami daje się dojść do celu. 

  Chcesz zrobić krok? 

  Zapraszam na trening do Birmingham

Termin: 7 lipca 2018  (sobota)

Czas trwania: 9.30-16.30 

Wielkość grupy: do 15 osób 

  Koszt: £75, Early bird rate: £65 (do 15 czerwca 2018) 

  Miejsce: Birmingham

Osoba, która chciałaby wziac udzial w treningu przed podjeciem ostatecznej decyzji odbywa z psychologiem prowadzącym 15 minutowa rozmowę pozwalającą wyjaśnić szczegóły i poznac oczekiwania uczestnika. 

Jesteś zainteresowana/y?
Wyślij maila – katarzyna@polskipsycholog.pl
Zadzwoń – 0790 225 13 08 lub zostaw wiadomość  

Zastrzegam prawo do odwołania treningu w przypadku braku odpowiedniej ilości uczestników (w takim przypadku oplata zostanie zwrócona w całości). W przypadku rezygnacji przez uczestnika z treningu do 20 czerwca 2018 włącznie, oplata zostanie zwrócona, pomniejszona o £25 kosztów administracyjnych. W przypadku rezygnacji po 20 czerwca oplata nie będzie zwracana.